Történelem legóból

Végre itt a várva várt pillanat: belefoghatunk a nagy lego-vásárlásba, és elkölthetjük azt az 1,6 millió forintot, amelyet a Nemzeti Tehetség Program keretében erre nyertünk!

Madarat tolláról - avagy madárlátta iskola Dabason

„A matematikai, a természettudományos, a technikai, digitális, valamint a szakmatanuláshoz szükséges kompetenciák erősítése a köznevelési intézményekben” című Nemzeti Tehetség Program által meghirdetett pályázat keretében iskolánk a Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium a "Madarat tolláról – avagy madárlátta iskola Dabason"elnevezésű pályázatával nyert.

„Mézesmadzag rég elfogyott"- befejeződött a Mézesmadzag projekt

A Nemzeti Tehetség Program keretében meghirdetett „ A matematikai, a természettudományos és a műszaki, informatikai kompetenciák, valamint a szakmatanuláshoz szükséges kompetenciák erősítése a köznevelési intézményekben"( NTP-MTI-13) 30 órás tehetséggondozó pályázat által lehetőség nyílt egy természettudományos program szervezésére.

szofon3

epitsuntortenelmez